Czy po pettingu mogę zajść w ciążę?

Brak miesiaczki po tabletkach. Witam. Bralam tabletki przez rok,ostatnie opakowanie bralam w pazdzierniku z tym ze zaczelam opak 7 tabletek wzielam potem 7 zapomnialam (wystapilo krwawienie) po tym tyg co zapomnialam znowu wzielam te 14 z opakowania,krwawienie znowu bylo teraz jest 42 dzien i okresu niema. Dodam ze z chlopakiem uprawiamy tylko petting. Zawsze cykle mialam co do dnia 28 rowno. Co sie moglo stac ze tej miesiaczki niema? Pozdrawiam

Witam,
nieregularnym przyjmowaniem tabletek kompletnie rozregulowała Pani sobie swój fizjologiczny cykl miesiączkowy.
Ciąże proponuję wykluczyć testem ciążowym, a powrót cyklu fizjologicznego w tym przypadku może potrwać kilka miesięcy.
Nie należy tak nierozsądnie przyjmować tabletek antykoncepcyjnych/