Krwawienie z odstawienia trzeciego dnia od zakończenia przyjmowania tabletek

niedawno skonczylam swoje pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych, jest 3 dzien od zakonczenia brania tabletek i wystapilo u mnie krwawienie z odstawienia to dobrze?? i mam pytanie czy przerwa ma wynosic 7 dni i nastepne opakowanie zaczynamy osmego dnia ?? np gdy ostatnia tabletke wzielam w poniedzialek to robie 7 dni przerwy i nastepne opakowanie zaczyanm we wtorek tak???

Witam,
niezależnie od tego kiedy zacznie/skończy się krwawienie z odstawienia tabletek, przyjmuje Pani pierwszą tabletkę z kolejnego opakowania po 7 dniach przerwy.

pozdrawiam!