Krwawienie i różowe plamienie po stosunku

Dzień dobry. Piszę ponieważ mam problem a właściwie obawę. Odbywałam stosunek z chłopakiem w czasie dni płodnych to był mój drugi raz w czasie stosunku pojawiło się krwawienie, odbytym stosunku co jakiś czas w ciągu 2 dni pojawiało się lekkie zaróżowione plamienie jakby krwią. Czym to może byś spowodowane? Ciąża? Infekcja? Po stosunku to miejsce było obolałe. Wspomnę, że robiliśmy to bez zabezpieczenia ale nie zakończył we mnie. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Plamienie mogło być spowodowane podrażnieniem podczas stosunku. Nie można wykluczyć nadżerki czy innych zmian. W przypadku nawrotu dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.