Plamienia dzień po stosunku

Witam. Mam 19 lat i pojawiły sie u mnie dziwne plamienia. Wystąpiło to dzień po stosunku z moim chłopakiem. Zawsze po tym sprawdzał czy gumka była cała i tak też było. Czytałam o różnych plamieniach i wystraszyłam się że to może być ciąża. Czy to prawdopodobne? Dodam że stosunek odbył się w połowie cyklu, nie miałam dni płodnych...

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, plamienie mogło mieć związek z niewielkim urazem podczas stosunku. Żadna metoda antykoncepcyjna, w tym prezerwatywa nie ma 100% skuteczności, jednak wobec braku widocznego uszkodzenia ryzyko ciąży jest bardzo niskie. Nie rozumiem do końca sposobu określenia dni płodnych, ponieważ z reguły przypadają one właśnie na połowę cyklu.