Krwawienie od dnia laparoskopii, której celem było usunięcie torbieli na jajniku

Dzień dobry,11 dni temu miałam laparoskopię, której celem było usunięcie torbieli na prawym jajniku (4 cm), sprawdzenie drożności jajowodów i zweryfikowanie czy choruję na endometriozę. Torbiel została usunięta, wskazane jest również, że oba jajniki były w zrostach z tylną ścianą macicy, część została uwolniona, sprawdzono również drożność jajowodów (drożne) i usunięto ogniska endometriozy.Od dnia zabiegu codziennie mam krwawienie, jak przy miesiączce, czy to normalne?Okres zwykle mam max 6 dni.

Raczej to nieprawidłowy objaw. Krwawienie z dróg rodnych nie powinno utrzymywać się aż tak długo po tego typu operacji. Radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z ginekologiem prowadzącym.