Krwawienie od tygodnia po porodzie i ból mięśni brzucha

Witam Jestsm w siódmym tygodniu pologu i od tygodnia krwawie zywoczerwona krwia czy to juz nie za dlugo trwa? Dodam ze nie karmie piersia tylko ściągam pokarm nie mam goraczki tylko jak leze i wstaje to bola mnie miesnie brzucha przynajmniej taki ból odczuwam poza tym nic mnie nie boli pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedz e

Witam! Krwawienie żywoczerwoną krwią, z całą pewnością nie powinno utrzymywać się tak długo. Proszę bezwzględnie zgłosić się do ginekologa który wdroży odpowiednie postępowanie.