Czy normalny jest ból brzucha u osoby stosującej tabletki antykoncepcyjne?

Witam 15 grudnia dostalam pierwszą miesiączke po porodzie, porod mialam 14 wrzesnia nie karmie juz piersia od ponad miesiaca miesiaczka którą teraz dostalanm trwała do 24 grudnia teraz znowu mam ból brzucha i krwawie a biorę też tabletki antykoncepcyjne limetic czy to jest normalne po porodzie?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można cos więcej powiedzieć