Krwawienie po resekcji polipa

Witam jestem po historokopijnej resekcji polipa. Jak dlugo utrzymuje sie krwawienie i czy nirmalne jest takie szczypanie pieczenie w srodku tylko z jednej strony? Czy polip mogl powodowac bole krzyza i nawracajace infekcje? Dostalam erythroforte 500mg rozpuszcz.w wodzie 2razy dziennie co to za lek?Kiedy mozna wrocic do obowiazkow przez ile nie mozna dzwigac i oszczedzac sie? Z gory bardzo dziękuję i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Odpowiadając na Pani pytania: 1. Krwawienie po zabiegu może utrzymywać się do kilku dni. 2. Opisane szczypanie i pieczenie wymaga szczególnej uwagi, może być to bowiem wynik infekcji. 3. Polip mógł być przyczyną infekcji i dolegliwości bólowych okolicy "krzyża". 4. Podany lek to antybiotyk. 5. Proszę starać się oszczędzać przez co najmniej kilka dni po zabiegu.