Krwawienie po seksie analnym po usuwaniu nadżerki

witam mialam usuwana nadzerke laserowo dzis mija tydzien i mam krwawienie po sexie analnym niewiem czy to jest powodem i czy mozemy go z mezem uprawiac poniewaz nie zapytalam o to lekarza prosze o odpwiedz

Po zabiegu robi sie rana. pózniej robi sie strup przy poruszaniu może wcześniej sie oderwac przed wygojeniem rany i skończy sie krwotokiem. Po zabiegu proponowałbym zrezygnowac z sexu dopóki sie nie wygoi. Nie ma znaczenia czy jest to sex analny czy dopochwowy