Co oznacza krew na papierze toaletowym po seksie analnym?

Witam ostatnio uprawialismy z moim chlopakiem sex analny w sumie palcami i lekko penisem,robilismy to wczesniej i nic sie nie dzialo, ostatnim razem rano przy oddaniu stolca milam na papierze troszeczke krwi podtarlam sie drugi raz i juz krwi nie bylo,nastepnie po chwili znowu oddalam stolec i juz nic nie bylo ani kropelki krwi i do dzis zalatwiam sie codziennie nirmalnie bez bolu i nie ma krwi,czy powinnam zglosic sie do lekarza pilnie czy tak sie dzieje po uprawianiu sexu analnego czy to jakis uraz,nigdy po sexe analnym nie mialam takich objawow,teraz czuje sie dobrze i po oddaniu stolca nie leci krew.

Lek. Tomasz Budlewski

Może być jakieś krwawienie z podrażnienia ale opis bardziej może wskazywać na hemoroidy proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego