Kilka kropel krwi na papierze toaletowym po seksie analnym

Witam. Kilka miesięcy temu (moze nawet ok roku temu)uprawiałam seks analny. Następnego dnia przy wyproznianiu 2razy zauważyłam na papierze toaletowym kilka kropel krwi. Przestraszyłam sie i od tamtego czasu nie uprawiam tego rodzaju stosunku. Krew sie wiecej nie pojawiła,żadnych innych dolegliwości z tej strony rownież nie mam jednak nie daje mi to spokoju. Czy jest sie czym martwić?Czy możliwe jest aby w miejscu tamtego małego krwawienia rozwijała sie jakaś choroba, nie dając żadnych objawów?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej na skutek stosunku doszło do przerwania ciągłości błony śluzowej. Jeśli objawy się nie powtórzyły to nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.