Krew z odbytu po seksie analnym u 28-latki

Dzień dobry, mam dość krępujące pytanie ale muszę się zapytać... po seksie analnym widziałam na papierze troszkę krwi, czułam że znajduje się ona gdzies blisko, hemoroidow na pewno nie mam.. dzis jest 3 dzien po a dalej ciut na papierze widze slad... czy to cos zlego czy wynika to z tego, że została naruszona błona? z gory dziękuję i pozdrawiam

Najprawdopodobniej delikatne krwawienie wynika z podrażnienia mechanicznego błony śluzowej odbytu; powinno naturalnie ustąpić. W razie nasilania się dolegliwości proszę udać się do lekarza.