Kilka kropel krwi po wypróżnieniu

witam przed chwilą byłem w toalcie i w niej po wypróżnieniu zobaczyłem kilka kropel krwi na papieze toaletowym bylo jej znacznie wiecej co to zanczy? o mam dalej robic ? taka ytuacje mle juz drugi raz w przeciągu pół roku .... sporadyznie pojawia sie tez swędzenie odbytu

Lek. Tomasz Budlewski

Najprawdopodobniej są to hemoroidy. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.