Krwawienie po tabletce 72 h po a możliwość zapłodnienia

witam mam taki problem dokladnie 10dni temu wzielam tabletke 72h a po 7 dniach wystapilo krwawienie czy w tym czasie moglo dojsc do zaplodnienia? regularna miesiaczka powinna pojawic sie dopiero za 7 dni...

Witam serdecznie. Plamienie jakie się pojawiło jest najprawdopodobniej wynikiem działania wspomnianej tabletki. Dokładnie związane jest ze spadkiem poziomu hormonów.