Krwawienie tydzień po zażyciu tabletki 72h po

Witam Moja dziewczyna wziela tabletke 72h po , zaczela krwawic juz tydzien po zazyciu czy moglo byc juz to krwawienie miesiaczkowe?? dodajac ze przewidywany okres nie wystapil pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane krwawienie mogło być miesiączką. Nie można jednak wykluczyć działania hormonów. W razie wątpliwości partnerka powinna udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.