Silne krwawienie z pochwy tydzień po miesiączce

Witam, Moja kobieta od pewnego czasu ma dosc silne krwawienie z pochwy. czasem jest duze czasem tylko plamki. Kochalismy sie regularnie. Co moze byc przyczyna takiego krwawienia? dodam ze dziewczyna krwawi ok tydzien po miesiaczce a obecnie (w ciagu kilku dni) powinna zaczac sie kolejna. Prosze o pomoc gdyz martwi mnie ten stan zdrowia partnerki.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe krwawienie może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć zmian w obrębie narządów układu płciowego. Partnerka powinna udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.