Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 4 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie po usunięciu farmakologicznym ciąży

17.01 usunełam ciąże farmakologicznie po 2 tygodniach krwawienie ustalo. raz na czas wystopilo niewielkie plamienie. 24.02 dostałam miesiączke która trwa do dzisiaj czyli juz 2 tygdnie. nie bardzo wiem co mam robic bo w sumie troche boje sie isc do lekarza. jaka moze byc przyczyna takiego stanu?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Czy w ciąży należy jeść za dwoje?

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane przedłużające się krwawienie zdecydowanie wymaga oceny specjalisty ginekologa. Opisana aborcja farmakologiczna mogła bowiem nie być całkowita, czego konsekwencją jest opisane krwawienie. Ponieważ taki stan może być potencjalnie niebezpieczny dla Pani zdrowia, proszę nie zwlekać z wizytą.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy