Krwawienie z dróg rodnych po abrazji szyjki macicy

5 dni temu tj.02. 08 miałam wykonany zabieg abrazji szyjki macicy,z powodu przedłużającego się krwawienia i nadal krwawię.Kiedy ustąpi krwawienie.Proszę o odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli z pochwy w 5 dni po zabiegu wycieka świeża krew i nie jest spodziewany okres, to powinna się Pani pilnie skontaktować z ginekologiem. Po zabiegach ginekologicznych może utrzymywać się kilkudniowe plamienie, natomiast krwawienie jest sytuacją niebezpieczną i może mieć poważne konsekwencje