Krwawienie po użyciu leku Gynazol na grzybicę pochwy

Po użyciu leku Gynazol na grzybice pochwy dostalam krwawienie na 5 dni. Po tym czasie od 2 tygodni utrzymuje sie u mnie brązowe plamienie. Dodam ze od pól roku zażywam tabletki antykoncepcyjne Daylette. Od czego mogą byc te plamienia? Czy wizyta u mojej ginekolog jest konieczna skoro bylam 3 tygodnie temu i jedyne co u mnie wykryto to grzybice? Pomocy :(

Witaj.
To raczej jest związane z niestabilnością cyklu z powodu nieregularnie branych tabletek Daylette. Staraj się brać je o jednej godzinie a następny cykl będzie bez krwawień.
Pozdrawiam.