Krwawienie po zabiegu labioplastyki i redukcji napletka łechtaczki

Witam, Tydzień temu miałam wykonywany zabieg labioplastyki metodą fenestracji oraz redukcję napletka łechtaczki. Mam założone szwy rozpuszczalne od łechtaczki do góry po dwóch stronach napletka. Z ostatniego szwu (tj. tego na wysokości łechtaczki) od przedwczoraj leci mi krew, nie tak ciurkiem ale ciągle zbiera się świeża krew, czy powinnam udać się do lekarza, żeby założyć dodatkowy szew czy to krwawienie samo ustanie? Mój lekarz jest na urlopie i nie wiem czy mam powody do niepokoju.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, jeśli nie jest to duże krwawienie proszę spokojnie zaczekać.