Krwawienie po zabiegu usunięcia macicy z przydatkami

Witam, ponad rok temu miałam usunięta macice z przydatkami, teraz po ponad roku znów zaczęłam krwawic, mam 53lata, a brzuch po operacji też jest ciągle nabrzmialy, prosze o pomoc i porade.

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji niestety niewiele mogę pomóc czy podpowiedzieć na temat możliwych przyczyn takiego stanu. Warto jednak skonsultować się z ginekologiem.