Seks a usunięcie macicy z przydatkami

na zadane pytanie "seks po operacji usunięcia macicy z przydatkami" otrzymała podpowiedz w formie pytania które "Czy osiąga Pani orgazmy tzw. łechtaczkowe, np. podczas masturbacji?" tak osiągam orgazmy tzw. łechtaczkowe; więc wszystko jest ze mną ok?

Aleksander Ropielewski

Nie ma przeciwwskazań do uprawiania seksu po histerektomii, chociaż zadowolenie z jego uprawiania może być niższe oraz należy się często wspomagać środkami nawilżającymi.