Krwawienie podczas inicjacji seksualnej

Czy w trakcie mojego pierwszego stosunku seksualnego z moim chłopakiem będę krwawić ?

U człowieka jest to szczątkowy element. W indywidualnych przypadkach nie jest jednak szczątkowy.
Jeśli zdecydowaliście się na kontakt waginalny, to warto przedtem pomyśleć o zabezpieczeniu.
Pierwszy kontakt może być płodny, dziewictwo nie chroni przed ciążą absolutnie.
Pozdrawiam.