Krwawienie przez 2,5 tygodnia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

witam mam pytanie bralam tabletki anty przez 13 lat ale je odstawiłam 24 września ponieważ wystąpiła miesiączka w trakcie brania tabletek i trwała 2i pół tygodnia co mi się nigdy nie zdarzyło a teraz okropnie bolą mnie piersi co to może być a jeszcze wspomnę że z usg wyszło mi że mam niedoczynność tarczycy proszę o poradę co powinnam zrobić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Po pierwsze: nie ma takiej możliwości, by na podstawie USG zdiagnozować niedoczynność tarczycy. W tym celu powinna mieć Pani wykonane badania laboratoryjne, tj. TSH, fT3, fT4 - proszę zatem udać się do specjalisty endokrynologa. Pozostałe dolegliwości wymagają oceny specjalisty ginekologa!