Krwawienie przez 4 dni podczas owulacji

Dzien dobry, mam pytanie odnosnie miesiaczkowania. Okres mam co 30/31 dni. I trwa on 6-7 dni. Owulacja mi sie zaczyna w 12 dniu i w czasie niej krwawie 3-4 dni. Czasami wyglada to jak koncowka okresu. Normalne to jest? Czy powinnam udac sie do ginekologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć . Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa.