Czy to możliwe, że już mam owulację?

Witam, mam 18-cie lat. Odkąd pamiętam zmagam się z bardzo bolesnym miesiaczkowaniem czasami doprowadzalo mnie to do wymiotów i omdlenia. Od około roku dopiero mam regularne miesiaczkowanie. Jednak na początku maja powinnam dostać miesiączkę, nastąpiło niewielkie krwawienie, które trwało max 2 dni. Od wczoraj bardzo boli mnie lewy jajnik, jak przy owulacji. Czy to możliwe że już mam owulację? I co oznaczało to krwawienie. Ciągle czuje się jakbym miała dostać okres, jednak nie wiem co się dzieje.... Proszę o pomoc.

Lek. Michał Lenard

Tak, możliwe, że już wystąpiła u Pani owulacja z powodu nieregularnego cyklu miesiączkowego. Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania i zdecyduje o postępowaniu w celu zmniejszenia bolesności miesiączek i uregulowania cyklu miesiączkowego. Pozdrawiam!