Czy do owulacji może dojść bez miesiączki?

Ostatni raz miesiączkę dostałam 27 lutego, 7 kwietnia robiłam test ciążowy, który wyszedł negatywny. Ostatnio miałam nieregularne cykle(wcześniej były po 31 dni) Czy możliwe,ze jednak jestem w ciąży? Kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia 28.03 i 30.03(dwa dni przed i w dzień spodziewanej miesiączki) Byłam również u ginekologa 10 marca i wtedy dowiedziałam się,ze owulacja już była. Czy możliwe,że nastąpiła kolejna bez miesiączki i doszło do zapłodnienia?

Jeśli rzeczywiście owulacja była wcześniej, nie może dojść do kolejnej bez miesiączki. Jeśli jednak jej nie było, jest możliwe, że owulacja była później. Nawet u pacjentek z PCOS, u których występują nieregularne, rzadkie krwawienia może dochodzić do spontanicznych owulacji.