Krwawienie rany po usunięciu kaszaków z piersi

Witam! Tydzień temu miałam usuwanego kaszaka z piersi zostały założone 4 szwy i do wczoraj nic się nie działo a dziś rano po nocy miałam zakrwawione piersi i do tej pory leci krew z rany. Dostałam tez okres czy to może mieć jakiś wpływ? Jeśli nie to dlaczego tak się stało? Pozdrawiam

Proszę pilnie skontaktować się z prowadzącym chirurgiem. Miejscowo na krwawiącą ranę należy założyć jałowy gazik i najlepiej zabandażować piersi elastycznym bandażem.

W wyniku wystąpienia krwawienia miesiączkowego doszło do zaburzeń krzepnięcia krwi na skutek zużycia osoczowych czynników krzepnięcia. W taki wypadku, kiedy posiada Pani ranę możne dojść do niekontrolowanego krwawienia. Proszę silnie ucisnąć ranę opatrunkiem uciskowym. Jeśli krwawienie nie ustąpi w przeciągu kilku godzin trzeba w tej sprawie skonsultować się z lekarzem dyżurnym najbliższego oddziału ratunkowego (być może będzie koniecznie zatamowanie krwawienia zabiegowo).