Krwawienie w trzecim tygodniu stosowania Vixpo

Witam mam pytanie, biorę tabletki antykoncepcyjne vixpo. To jest moje 6opakowanie. Przy pierwszym opakowaniu miałam plamienia. Okres zazwyczaj dostawałam przy 3 tabletce białej (placebo). na dzień dzisiejszy zostało 6 tabletek różowych do końca opakowania a ja dostałam okres i nie wiem co robić czy brać dalej to opakowanie do końca wraz z tymi placebo czy zacząć nowe? W ciąży nie jestem.

Aleksander Ropielewski

Należy dokończyć przyjmowanie tabletek ze środkiem aktywnym i dopiero po nich rozpocząć przyjmowanie tabletek placebo mimo wcześniejszego wystąpienia krwawienia.