Krwawienie z odbytu a kruche naczynia krwionośne

Witam serdecznie, W sierpniu mialem krwawienie z odbytu, byla to jasna żywo czerwona krew. Udalem się do lekarza, który zbadal mnie per ectum i skierował do specjalisty na rektoskopie. Badanie te nic nie wykazalo, pobrano wycinek jelita ale tez okazalo sie ok. Krawienie bylo jednorazowe niestety powtórzylo się dwa tygodnie temu z tym że bylo slabsze bo krew byla tylko na papierze. Dodam ze chirurg stwierdzil ze prawdopodbnie mam kruche naczynia i dlatego krwawilem. Mam 28lat co mam zrobic?

Radzę w takiej sytuacji udać się na konsultację do proktologa. W takim wypadku są możliwości zastosowania odpowiednich leków celem poprawy stanu naczyń w zakresie odbytu.