Krwawienie z pochwy 5 dni po zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego

Pięć dni temu miałam zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego (laparoskopia). Dziś pojawiło się krwawienie z pochwy, które mnie zaniepokoiło. Jestem dopiero w połowie blistra pigułek antykoncepcyjnych. Zażywam Narayę od 2,5 roku i nigdy nie miałam takiej sytuacji. Czy powodem może być stres, duża ilość środków przeciwbólowych (2xketonal, 1xpyralgina dziennie), może jakieś przesilenie? Przeszłam operację bezproblemowo, wypisano mnie następnego dnia. Czy powinnam zgłosić się do mojego lekarza?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ginekologa. Zdalnie nie jestem w stanie nic stwierdzić.

Pozdrawiam.