Krwawienie z pochwy - co mi jest?

Mam problemy z oddawaniem stolca i wczoraj po chyba zbyt dużym parciu na niego zauważyłam na papierze małą ilość krwi wydzielającej się z pochwy. Później było jej coraz więcej - podobnie jak w normalnym okresie - ale była bardziej glutowata. Ostatni okres miałam 13 lutego, a mój cykl trwa 30 dni. Krwawienie występuje nadal, we krwi są małe czarne grudki i lekko boli mnie dół brzucha. Czy mogłam wywołać okres?? Czy pękło mi jakieś naczynko?? Co robić?? (Mam 17 lat i jestem dziewicą).

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,
Krwawienie śródcykliczne może mieć związek m.in. z owulacją, stanami zapalnymi dróg rodnych, zaburzeniami hormonalnymi, polipami szyjki macicy. Być może krew pochodzi z odbytu, a nie z pochwy. Może być to krwawienie z żylaków odbytu. Powinna Pani być zbadana przez ginekologa.
Pozdrawiam