Krwawienie z pochwy po użyciu wibratora

witam mam 56 lat podczas zabawy z wibratorem zbyt duzym podraznilam cos w srodku i zaczelam krwawic jestem 10 lat po menomauzie moje badania do tej pory byly dobre wiec co moglo spowodowac krwawienie prosze mi pomoc i jaki zel lub masc mam kupic

Może zbyt małe było nawilżanie? Pochwa po menopauzie jest delikatna.
Na wszelki wypadek warto udać sie na wizytę kontrolną do swojego ginekologa. Proszę się nie krępować, ginekologa to nie zdziwi.
W wypadku małej wilgotności przy stymulacji wibratorem poleca sie żele intymne, np. K-Y żel z apteki, bez recepty oczywiscie.
Pozdrawiam. JW