Utknięcie wibratora w odbycie

Stary facet ze mnie (45) a głupi! Podczas nieobecności żony chciałem poeksperymentować w sexie analnym z wibratorem (niestety nie analnym) i... został on wchłonięty do odbytu. Myślałem, że go wydalę ze stolcem ale jakoś nie bardzo się daje. Chciałem zrobić lewatywę z olejem albo wodą mydlaną ale zawahałem się czy to czasem nie pogorszy sytuacji . Czy może to pomóc czy niezbędna będzie interwencja chirurgiczna? Jak mogę się "tego" pozbyć z siebie? Mariusz l

Proszę nic nie kombinować i jak najszybciej udać się na izbę przyjęć najbliższego szpitala, gdzie chirurg ogólny zbada Pana i podejmie próbę usunięcia wibratora. Wibrator musi zostać usunięty z odbytnicy i to nawet metodą operacyjną. Jeśli się go jak najszybciej nie usunie może dojść do perforacji odbytnicy czy innej części jelita grubego co może zakończyć się tragicznie (zapalenie otrzewnej z powikłaniem nawet w formie zgonu).

Przypuszczam, że po zaleceniu specjalisty chirurga w poprzednim poście wibrator jest już dawno usunięty.
Warto nadmienić, że ciała obce z odbytnicy oraz pochwy są nierzadko usuwane w lecznicach i nie jest to nic niezwykłego dla lekarzy chirurgów i ginekologów.
W wypadku awarii nie należy sie wahać, tylko niezwłocznie poprosić o pomoc specjalistę.
W momencie utraty kontroli nad ciałem obcym kończy się erotyczna zabawa, a pojawia się problem wymagający szybkiego rozwiązania!
Stymulacja analna jest dość powszechną praktyką, ale jest to zachowanie o pewnym ryzyku.
Ścianka jelita jest delikatna, a jelito ma w sobie wiele drobnoustrojów patogennych.
Przedmioty dość łatwo wpadają w odbytnicę i z wydaleniem ich tłocznia brzuszna miewa kłopoty...
Zwłaszcza pod wpływem alkoholu zdarzają się ryzykowne pomysły, np. próby penetracji waginalnej kruchymi bombkami choinkowymi!
Stosowanie "specjalnych" gadgetów z sex-shopów nie zwalnia od myślenia o bezpieczeństwie.
Pozdrawiam.