Krwiak na jajniku u 23-latki

Wykryto u mnie 2miesiace temu krwiaka na prawym jajniku 5,24x5,49cm. Lekarz stwierdzil ze to krwiak po owulacyjny biore tabletki antykoncrpcyjne za pierwsza raza dostalam prawidlowo okresi bole ustaly teraz okres niie jest na czas i od jakiegos czasu pojawily sie bole jajnika nawet bol odczuwam w nodze co momentami utrudnia mi chodzenie i lezenie. W internecie nic nie moge znajsc na temat krwiakow na jajniku prosze o jakies informacje i porade.

Witam serdecznie. W tej sytuacji wymagana jest ponowna ocena ginekologiczna. Być może wskazany będzie zabieg usunięcia zmiany.