Krwiak na jajniku - czy jest zagrożeniem dla ciąży?

Witam,
mam 22 lata, jestem kobietą. Obecnie jestem w trzecim tygodniu ciąży i wykryto u mnie krwiaka na jajniku, podobno jest nieduży, ale moja Pani doktor powiedziała, że grozi mi poronienie. Bardzo się tego boję i chciałabym bardzo tego uniknąć, ponieważ jest to moje pierwsze dzieciątko i to oczekiwane i planowane. Objawy jakie mam, to nudności (ale tylko czasami) i pulsujący ból prawego jajnika. Nie mam plamienia z macicy.
Napiszcie mi proszę - jak szybko taki krwiak się wchłania, czy można się z tego całkowicie wyleczyć i czy ma to wpływ na tą maleńką bezbronną istotę która się formuję dopiero?
Bardzo proszę o szczerą i szybką odpowiedź!

Dzień dobry!
Pierwszy raz słyszę o krwiaku na jajniku w ciąży. Czy krwiak nie jest przypadkiem pod kosmówką?
Aby utrzymać ciążę powinna Pani przebywać w łóżku jak najwięcej - leżenie to najlepsze lekarstwo.
Na pewno otrzymała Pani też leki podtrzymujące ciążę i rozkurczowe. Trzeba cierpliwie czekać, czy krwiak się wchłonie. USG do kontroli za tydzień.
Z poważaniem