Wchłonięcie się krwiaka w 9. tygodniu ciąży

Mam pytanie jestem w 9 tygodniu ciąży najpierw krwawiłam groziło mi poronienie okazało się że jest jednak wszystko ok badania ok dzidzia też bardzo dobrze ale mam krwiaka nie wiem jakich rozmiarów ale lekarz mówił że nie mam się martwić bo on na pewno się wchłonie tylko mam się oszczędzać ale do pracy mogę chodzić.a ten krwiak jest przy pęcherzyku z boku.czy mam się martwić bo bardzo się boje że mogę poronić że krwiak pęknie.Proszę o radę.

Szanowna Pani,
W celu odpowiedzi na pytanie należy;
zbadać pacjentkę wykonać usg ocenić występowanie krwiaka i wtedy można udzielić odpowiedzi.
W trakcie wizyty położniczej pacjentka powinna uzyskać odpowiedzi na wszystkie niepokojące ją problemy.