Czy krwiak w ciąży może się wchłonąć bez oczyszczania na zewnątrz?

Witam . Jestem w 9 tygodniu ciąży. Lekarz stwierdził u mnie krwiaka . Powiedział że mam się oszczędzać i za dwa tygodnie mam kolejną wizytę. Z tego co czytam dziewczyny piszą na różnych stronach że jak krwiak się wchłania to występuje delikatne plamienie . U mnie nic nie ma . Są zwykle uplawy jak wcześniej. Czy krwiak może się wchłonąć bez oczyszczania na zewnątrz? Czy jak nie występuje żadne plamienie oznacza że krwiak ciągle rośnie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Z reguły występuje krwawienie/ plamienie, ale może się zdarzyć że niczego nie będzie.
Pozdrawiam