O czym może świadczyć krwawienie w 9-tym tygodniu ciąży?

Witam serdecznie. Jestem w 9 tygodniu ciąży od dwóch tygodni krwawie podobnie jak podczas okresu. Lekarz stwierdził że z dzidzia wszystko ok. Zatem co może być przyczyną takiego krwawienia skoro zostały wykluczone patologie wszelkiego rodzaju

Silne krwawienie jest niepokojące, trzeba wykluczyć krwiaka bądź nieprawidłowości łożyska. Powinna Pani przynajmniej dostać luteinę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.