Czy podane wyniki badań świadczą o niedotlenieniu noworodka?

Witam urodziłam córkę która urodziła się w sinicy miałam nadciśnienie i córcia też tachykardię w opisie histopatologicznym jest napisane łożysko hyperaemia pępowina koniec matczyny i płodowy sine laesionibus błony hyperaemia moje pytanie brzmi czy dobrze rozumiem że to jest duza niewydolność łożyska i córcia była niedotleniona będę wdzięczna za odpowiedź

To badanie poporodowe, nie ma związku z tym jak płód był dotleniony podczas ciąży. jeżeli podczas USG oceniając przepływy nie było nieprawidłowości to nie widzę powodów do obaw. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.