Krwiak we wczesnej ciąży a odklejanie się kosmówki

Witam,jestem we wczesnej ciąży wg OM 5,4 hbd. Pęcherzyk ciążowy o wymiarach GS- 11,4 mm-4,2 hbd. Pęcherzyk żółtkowy o średnicy 3 mm. Kosmówka z polem RPH położona za jajem o wymiarach 13 x 10 mm. Lekarz powiedział że to może być krwiak albo odklejenie się kosmówki. Co to może oznaczać czy krwiak jest duży?

Piotr Pilarski

Krwiak oznacza tendencję do odklejania się łożyska. Jednak często zdarza się tak, że krwiak się samoistnie wchłania. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.