Krwiak na udzie po uderzeniu

Witam ,dzisiaj bardzo mocno uderzyłam się w udo i zrobił się mocno czerwony i dość rozległy krwiak.Boli i miejsce jest trochę podpuchnięte i przy dotyku bolesne. Mogę ten krwiak posmarować Ibupromem w żelu? Ibuprofen działa przeciw zapalnie ale czy nie rozrzedzi krwi ?Proszę o o pomoc.Dziękuje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by zalecić Pani jakiekolwiek leczenie bez oceny krwiaka. Proszę udać się do lekarza, który podczas bezpośredniej wizyty oceni zmianę oraz wdroży właściwe leczenie. Ibuprom w żelu nie jest właściwą maścią.