Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwiak w okolicy wędzidełka po operacji stulejki

Witam, jestem niemal świeżo po operacji stulejki (dwa dni temu), opuchlizna zeszła, pozostał jedynie krwiak w okolicy wędzidełka, który jak na razie nie chce zmieniać swoich rozmiarów, ciemno czerwony, wielkości żołędzia. Słyszałem, że mogą się pojawiać i utrzymywać dość długo ale przez cały czas będzie on tak ogromny? I powinienem skonsultować jego wystąpienie z chirurgiem lub urologiem? Dziękuję za odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Powoli taki krwiak powinien się wchłaniać. Nie ma powodu do niepokoju. Zapewne w przeciągu kilku dni ustąpi. Do urologa proszę zgłosić się na kontrolę w wyznaczonym terminie.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0

Udać się do operatora , zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy