Krwiaki na udzie i wielkie skrzepy

Witam. Mam 33 lata i 9 dni po usunieciu zylakow. Od razu po zabiegu pojawily sie krwiaki na calym udzie oraz wielkie skrzepy okolo 4cm srednicy. Noga byla goraca i opuchnieta w tym miejscu. 3 dzien biore antybiotyk 3x1 tabl.AUGLAVIN 500MG+125MG oraz Fragmin 5.000 1 dziennie.Smaruje noge altacet oraz 2xdziennie Lioton 1000. Plus zimne obklady 3x dz.Opuchlizna troche zeszla noga tez juz nie jest taka goraca ale poza tym nic lepeij nie jest. Prosze napisac czy to jest normalne czy mam zmienic leki?

Dr Joanna Jędrys
Centrum Medyczne DBAJ O PIERSI
Ul.Janickiego 1A, Kraków

Nie znam wielkości żylaków , nie znam rodzaju i zakresu operacji-nie mogę wiec odpowiedzieć konkretnie!!! PROSZĘ O WSZYSTKO PYTAĆ OPERATORA!!! zż