Krwiaki pod paznokciami a problem z krążeniem

mam krwiaki pod paznokciami male ale z nich powstaje maly ropien potem wielki bol szczegolnie noca oraz rany nie dziala nic przeciw bolowo ani zadne leki nie pomagaja do smarowania np.askina sudokrem maxibiotik moze problem z krazeniem?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zarówno miejscowych jak i ogólnoustrojowych stanów zapalnych. Proszę bezwzględnie skontaktować się z lekarzem który przeprowadzi bezpośrednie badanie.