Krwinki białe w badaniu 16-latki

witam mam zapytanie moje córka 16 letnia ma krwinek bialych 3400w mm3 rozmaz :pałeczkowate 7% podzielone 26% kwasochłonne2% limfocyty 57% monocyty 8% krwinki czerwone 4040 000

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się wypowiedzieć. Niestety każde laboratorium może mieć inne normy. Proszę udać się do lekarza pediatry po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.