Krwiste krostki na wargach sromowych

Witam od jakiegoś czasu mam krwiste krostki na wargach sromowych. Jest ich około 5, ich ilość się nie zwiększa. Lekarz stwierdził że to infekcja i dał mi antybiotyk ale one nie zniknęły. Nie odczuwam jakiegokolwiek bólu z ich powodu, ale jednak coś jest nie tak skoro mimo wszystko nie znikają. Czy to może być objaw endometriozy? Około 3 lata temu miałam cięcie cesarskie a aktualnie jestem w ciąży.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje znikome ryzyko endometriozy. Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi zadowalających rezultatów to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.