Krwiste wymioty, biegunki

witam! moje dolegliwości sa takie;od miesiąca codzienna nocna i poranna biegunka pomomo normalnego nietłustego jedzenia.wcześniej wymiotowałem krwią później na około rok minęlo.teraz mam znowu mdłości.co to może oznaczać

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są zdecydowanie bardzo niepokojące, co oznacza, że powinien Pan niezwłocznie udać się do specjalisty gastrologa. W celu ustalenia przyczyny krwawienia, konieczne jest wykonanie gastroskopii! Proszę nie bagatelizować problemu!