Krytyczny stan osoby podpiętej pod respirator

moja mama jest od tygodnia pod respiratorem a lekarze mowia ze jej stan jest krytyczny i ma dialize nerek bo ie oddaje moczu i nie mowia kiedy co i jak to dlugo potrwa.jakie im zadac pytanie bym wiedzial czy matka ma szanse przezyc?

Lek. Tomasz Budlewski

Ponieważ cieżko przewidzieć dalsza reakcje organizmu i jaka bedzie odpowiedzieć na leczenie, a co sie stało? Jakieś choroby przewlekłe?