Krzywe założenie koron porcelanowych

WITAM!MAM PYTANIE ,WCZORAJ MIAŁAM ZAKŁADANE KORONY PORCELANOWE NA 5 GÓRNYCH ZĘBÓW I NA RAZIE ZOSTAŁ ZASTOSOWANY FLECZER.PO PRZYJŚCIU DO DOMU ZAUWAŻYŁAM ŻE JEDYNKI SĄ LEKKO SKIEROWANE W PRAWĄ STRONE ZWIAZKU Z TYM PYTAM CZY DA JE SIE JESZCZE PRZESUNĄĆ,WIZYTE MAM ZA TYDZIEŃ I WTEDY BĘDE MIAŁA CEMENTOWANE NA STAŁE?PROSZE O ODPOWIEDZ.POZDRAWIAM.

Drobne korekty są możliwe.Po zdjęciu koron i oczyszczeniu z fleczera lekarz jeszcze raz sprawdzi czy wszystko jest prawidłowe.Proszę powiedzieć o swoich dylematach lekarzowi i to pokazać przed zdjęciem koron założonych obecnie na fleczerze.